Projekty | Mateřské centrum Klubíčko Kroměříž
 Skočit na obsah

Naše projekty

Folklor Hané v Klubíčku 1.1.-31.12.2021
Projekt "Folklor Hané v Klubíčku" realizovaný v rámci European Solidarity Corps (ESC) cílí na mladé nadšené dobrovolníky, kteří mají zájem o zachování hanáckých kulturních tradic.
Folklorní soubor Klubíčko - Město Kroměříž
Děkujeme Městu Kroměříž za finanční dary v hodnotě 2 x 10 000 Kč na projekt Folklorní soubor Klubíčku Kroměříž. Finance byly použity na nákup doplňků ke krojům a na šití krojů.
NF Tesco 2020
Děkujeme Nadačnímu fondu Tesco za finanční dar v hodnotě 16 000 Kč na projekt Folklorní soubor při Klubíčku Kroměříž. Finance byly použity na nákup doplňků ke krojům a na šití krojů. „Vy rozhodujete, my pomáháme“.
Hanácký folklor v Klubíčku
Stěžejním tématem projektu byla spolupráce mladých lidí se seniory, kteří předávali mladým své zkušenosti. Projekt tak cílil na mezigenerační přirozené soužití.
Dětská skupina Sovička II
Cílem projektu je provoz Dětské skupiny Sovička za účelem zapojení rodičů do pracovního procesu.
PROJEKT HRAJEME SI V KLUBÍČKU II - DĚTSKÁ SKUPINA KLUBÍČKO
Dětská skupina Ptáče
Cílem projektu je vybudování a provoz Dětské skupiny Ptáče za účelem zapojení rodičů do pracovního procesu.
Dětská skupina Sovička
Cílem projektu je vybudování a provoz Dětské skupiny Sovička za účelem zapojení rodičů do pracovního procesu. Služba v dětské skupině je poskytována denně o 7 – 17hod, má kapacitu 24 dětí.
Mateřství není handicap 2017
Cílovou skupinou projektu stejně jako v letech minulých zůstávají rodiče, děti, prarodiče, případně další blízcí příbuzní dětí a též těhotné ženy a jejich partneři.
HRAJEME SI V KLUBÍČKU - DĚTSKÁ SKUPINA KLUBÍČKO
Provozováním DĚTSKÉ SKUPINY - zařízení péče o děti předškolního věku - vytváříme vhodnější podmínky pro zaměstnanost rodičů s dětmi.
PROJEKT RODIČOVSTVÍ NENÍ HANDICAP ANEB KLUBÍK PRO DĚTI 1. STUPNĚ ZŠ
Cílem projektu je umožnit rodičům slaďování osobního a pracovního života pomocí služeb péče o děti 1. stupně ZŠ.
NF Tesco 2018
Děkujeme Nadačnímu fondu Tesco za finanční dar v hodnotě 16 000 Kč na nákup sportovních pomůcek a vybavení tělocvičny v rámci programu „Vy rozhodujete, my pomáháme“.

Klubíčko Kroměříž, z. s.
Albertova 4062