Projekty | Mateřské centrum Klubíčko Kroměříž

Naše projekty

Smart Klubíčko
V rámci tohoto projektu dochází ke zpracování analýzy vnitřních procesů při práci v prostředí Google Workspace. Na základě analýzy probíhají školení na jednotlivé aplikace v oblasti práce s kalendářem, sdílením dokumentů, vytváření dokumentů a tabulek. Vznikne také přehledná příručka vnitřních pravidel.
DIGIMAX
Po stopách Evropana Maxe Švabinského v rámci oslav 6. výročí Evropských sborů solidarity
Kde: různá místa Kroměříž
Kdy: v průběhu května 2023
Projekty zrealizované díky firmě Fiskars
Děkujeme firmě Fiskars za věnování zahradnického nářadí v hodnotě 14. 000,- Kč. Díky nářadí bylo možné v roce 2022 zrealizovat tyto projekty:
Motáme to dvacet let
Projekt spolufinancovaný z Fondu Zlínského kraje
Přírodní zahrada Klubíčko
Cílem projektu je úprava stávají zahrady v areálu Klubíčka Kroměříž z.s.
Tento projekt je spolufinancován Státním fondem životního prostředí České republiky na základě rozhodnutí ministra životního prostředí.
Komunita druhá rodina 2022
Projekt rodinného centra Klubíčko Kroměříž - „Komunita druhá rodina“ - nabízí rodinám našeho mikroregionu možnost setkat se a strávit společně a smysluplně svůj volný čas v bezpečném a přátelském prostředí.
Kulturní minifestival ČESKO-УКРАЇНА
v rámci oslavy 5. výročí Evropského sboru solidarity
Kde: Klubíčko Kroměříž, Albertova 4062, Kroměříž
Kdy: 12. – 21. 5. 2022
Záchranná síť pro rodiny 2021
Záchranná síť pro rodiny-Děti jsou doma, rodiče se střídají, školní dveře jsou zavřené. Kde najít podporu a pomoc? Právě u nás. Nabízíme setkání, sdílení, užitečné rady, triky a propojení s okolním světem. Naživo nebo on-line.
Folklor Hané v Klubíčku 1.1.-31.12.2021
Projekt "Folklor Hané v Klubíčku" realizovaný v rámci European Solidarity Corps (ESC) cílí na mladé nadšené dobrovolníky, kteří mají zájem o zachování hanáckých kulturních tradic.
Folklorní soubor Klubíčko - Město Kroměříž
Děkujeme Městu Kroměříž za finanční dary v hodnotě 2 x 10 000 Kč na projekt Folklorní soubor Klubíčku Kroměříž. Finance byly použity na nákup doplňků ke krojům a na šití krojů.
NF Tesco 2020
Děkujeme Nadačnímu fondu Tesco za finanční dar v hodnotě 16 000 Kč na projekt Folklorní soubor při Klubíčku Kroměříž. Finance byly použity na nákup doplňků ke krojům a na šití krojů. „Vy rozhodujete, my pomáháme“.
Hanácký folklor v Klubíčku
Stěžejním tématem projektu byla spolupráce mladých lidí se seniory, kteří předávali mladým své zkušenosti. Projekt tak cílil na mezigenerační přirozené soužití.
Dětská skupina Sovička II
Cílem projektu je provoz Dětské skupiny Sovička za účelem zapojení rodičů do pracovního procesu.
KLUBÍK 3
Cílem projektu je umožnit rodičům slaďování osobního a pracovního života pomocí služeb péče o děti 1. stupně ZŠ.
PROJEKT HRAJEME SI V KLUBÍČKU II - DĚTSKÁ SKUPINA KLUBÍČKO
Dětská skupina Ptáče
Cílem projektu je vybudování a provoz Dětské skupiny Ptáče za účelem zapojení rodičů do pracovního procesu.
Dětská skupina Sovička
Cílem projektu je vybudování a provoz Dětské skupiny Sovička za účelem zapojení rodičů do pracovního procesu. Služba v dětské skupině je poskytována denně o 7 – 17hod, má kapacitu 24 dětí.
Mateřství není handicap 2017
Cílovou skupinou projektu stejně jako v letech minulých zůstávají rodiče, děti, prarodiče, případně další blízcí příbuzní dětí a též těhotné ženy a jejich partneři.
HRAJEME SI V KLUBÍČKU - DĚTSKÁ SKUPINA KLUBÍČKO
Provozováním DĚTSKÉ SKUPINY - zařízení péče o děti předškolního věku - vytváříme vhodnější podmínky pro zaměstnanost rodičů s dětmi.
NF Tesco 2018
Děkujeme Nadačnímu fondu Tesco za finanční dar v hodnotě 16 000 Kč na nákup sportovních pomůcek a vybavení tělocvičny v rámci programu „Vy rozhodujete, my pomáháme“.