Záchranná síť pro rodiny 2021

Logo TESCO

Logo NROS

Záchranná síť pro rodiny 2021

Záchranná síť pro rodiny-Děti jsou doma, rodiče se střídají, školní dveře jsou zavřené. Kde najít podporu a pomoc? Právě u nás. Nabízíme setkání, sdílení, užitečné rady, triky a propojení s okolním světem. Naživo nebo on-line.

Cílem projektu je podpora a pomoc rodinám nejen v tíživých životních situacích.

Nabízíme setkání, sdílení, užitečné rady, triky, zábavu, radost a propojení s okolním světem. Pro rodiny nabízíme besedy, přednášky, typy na procházku či zábavu, poradíme, kam se obrátit v případě problémů.

Besedy, přednášky, podpůrné rodičovské skupiny, semináře, workshopy a poradenství - prezenčně nebo on-line dle epidemiologické situace a vládních nařízení.

Projekt byl podpořen Nadací rozvoje občanské společnosti z programu Vy rozhodujete, my pomáháme a Nadačním fondem Tesco.

Děkujeme za podporu.