Jsme kroměřížské centrum vzájemného setkávání rodin s dětmi. Nabízíme služby péče o děti, poradenství, vzdělávání i volnočasové aktivity.
Přijďte mezi nás!

Hanácká motanice

Logo ESF Logo MPSV Logo Nadace DKS Logo města Kroměříže Logo Síť MC

Epidemiologická situace

Krajská hygienická stanice Zlínského kraje požádala o zveřejnění této zprávy. Důvodem této prosby jsou blížící se jarní prázdniny a zvýšená pravděpodobnost cestování mimo ČR.

Detailní informace si stáhněte zde.

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky

TESCO 2019

Děkujeme Nadačnímu fondu Tesco za finanční dar v hodnotě 16 000 Kč na podporu Folklorního souboru Klubíčko.

Bližší informace

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky

Děkujeme za vaše hlasy. Jsme regionální vítěz 1. ročníku programu POMÁHÁME S VÁMI. Získanou dotaci 50 000,- naše Mateřské centrum Klubíčko využije ve školním roce 2015/16 na zaměstnání ASISTENTKY PRO DĚTI SE SPECIFICKÝMI POTŘEBAMI. Vašimi hlasy pomáháte dětem, které mají v předškolním věku nerovnoměrný vývoj, specifické potřeby či problémy se začleněním do dětské skupiny.
Tyto děti potřebují individuální péči, kterou jsme jim schopni, pomocí asistenta, poskytnout a pomoci těmto dětem v jejich rozvoji a v adaptaci na školní prostředí. Přijďte mezi nás do naší aktivity - Poprvé bez maminky (přírodní školky) nebo do Předškoláka, kde se budeme nejen bavit, ale také skotačit, zpívat, malovat, tancovat, smát se a něco nového učit!
Děkujeme také Nadačnímu fondu TESCO nejen za tuto pro nás významnou podporu, ale také za další již dohodnutou spolupráci ve formě dodaných odměn na drakiádu či suroviny na plánované kurzy vaření.

Plastika
Plastika Kroměříž – výrobní podnik s velkým srdcem
Poděkování za finanční dar ve výši 20 000,-Kč patří kroměřížskému výrobnímu závodu Plastika a.s. - moderní technologické firmě, která zaměstnává přes 400 lidí z Kroměříže a okolí. Plastika se zabývá výrobou přístrojovým panelům, palivových systémů pro automobilový průmysl, počítačových klávesnic a elektronických prvků. Sponzorský dar bude použit na uhrazení části režijních nákladů mateřského centra. Za takovou podporu neziskového sektoru DĚKUJEME.
Spolupromc

Víte, že se dá pomoci i bez peněz? Je to snadné. Podívejte se na www.spolupromc.cz