Než příjdete poprvé | Mateřské centrum Klubíčko Kroměříž

Co je dobré vědět, než přijdete

Milí návštěvníci!

Rádi vás uvítáme v Mateřském centru Klubíčko, které nabízí rodinám s malými dětmi smysluplné využití volného času. V naší nabídce najdete vzdělávací, zábavné, tvořivé i pohybové aktivity pro děti a dospělé. Veškerých aktivit, jednorázových akcí i odborných besed se můžete zúčastnit se svými přáteli, známými či rodinnými příslušníky.

• Můžete využít prostorné herny pro vaše děti se spoustou hraček.
  • Do centra můžete přijít kdykoliv při volné herně, není potřeba se objednávat.
  • Součástí centra je kočárkárna a k odkládání oblečení slouží šatna. Nezapomeňte si sebou vzít přezůvky.
  • Prosíme vás o ohleduplnost k ostatním dětem, proto navštěvujte centrum, pokud jste vy i vaše děti zdraví.
  • Po celou dobu pobytu v mateřském centru zodpovídáte za své dítě.
  • Děkujeme vám, že dohlížíte na své dítě, aby svévolně nepoškozovalo vybavení centra, a před svým odchodem uložíte hračky na jejich místo

Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme Vám u nás příjemný pobyt.