Virtuální prohlídka | Mateřské centrum Klubíčko Kroměříž
 Skočit na obsah

Virtuální prohlídka

Pojďte se s námi projít mateřským centrem Klubíčko.

Herna 1

Jedná se o hlavní hernu, která je rozdělená do několika segmentů:

  • část pro tvoření dětí,
  • část pro dospělé klienty,
  • terapeutický bazének s kuličkami pro nejmenší a také
  • dětskou kuchyňku.

Herna

Herna 1

Rodiče miminek najdou v herně také přebalovací pult či postýlku. Nabízíme také možnost využití PC s internetem nebo zapůjčení odborné výchovné literatury.

Herna 2

Herna 2 je využívána pro realizaci projektu Rodičovství není handicap. Rodičům, kteří prokazatelně slaďují rodinný a pracovní život, naše hlídací tety pohlídají děti od 1 roku do 6 let a to denně od 8.00 do 16.00 v této nově vybavené herně. Služba je zdarma a je financována z prostředků ESF prostřednictvím OP LZZ a ze státního rozpočtu ČR.

Herna

Herna 2

Tělocvična

Moderně vybavená tělocvična je každý den využívána dětmi, které navštěvují miniškolku i babyškoku a také rodiči s dětmi při nejrůznějších pohybových aktivitách. Tělocvična je vybavena velkým množstvím cvičebních pomůcek a rehabilitačními sestavami.

Tělocvična

Tělocvična

Zahrada

Na zahradu jsme pyšní. Budujeme ji postupně a někdy i svépomocí. Na zahradě najdete atestované pískoviště, houpadla a skluzavku pro děti nejmenší věkové kategorie. V rámci Akce Z (jako zahrada) jsme s nadšenými rodiči vyrobili z borových kmenů krásného krokodýla, ještěrku nebo průlezky.

Zahrada

Zahrada

Se zahradou máme další plány - chystáme ji rozšířit o bylinkovou zahradu, tréninkovou zahradu pro děti, hmyzí hotel a domečky z proutí. Pro handicapované děti (vozíčkáře) nabízíme speciální pískoviště (tzv. čtyřlístek), které postupně upravujeme na prehistorický park nebo vodní svět.

Atrium

V klidném atriu můžete vychutnat nejen svůj šálek kávy, ale i skákání na trampolíně, která je určena nejen dětem, ale také dospělým.

Atrium

AtriumKlubíčko Kroměříž, z. s.
Albertova 4062
767 01 Kroměříž
tel: 737 206 708
Kontakt
Provozní doba
© 2015 Klubíčko Kroměříž
klubickokm@klubickokm.cz
Kontaktujte nás na telefonu: 737 206 708

Newsletter eMotanice Klubíčko na Facebooku