Projekty zrealizované díky firmě Fiskars

Logo Fiskars

Projekty zrealizované díky firmě Fiskars

Děkujeme firmě Fiskars za věnování zahradnického nářadí v hodnotě 14.000,- Kč. Díky nářadí bylo možné v roce 2022 zrealizovat tyto projekty:

Green Planet? It´s up to us! - European solidarity corps projekt ve spolupráci s francouzským Maison de l´Europe. Během projektu bylo vybudováno následující:
Pochozí chodníček, zeleninová zahrádka, úprava terénu zahrady dětských skupin Sovička, Ptáče a Vrabčák na Gorkého ulici.
Dále se v měsíci červenci zrealizoval landartový projekt v Chropyňském zámecké parku, který doplnil velkou akci pro veřejnost s koncertem v zámku v Chropyni.

Přírodní zahrada
Rodinného centra Klubíčko na Albertově ul., úprava terénu a vybudování pochozího chodníčku.

Práce dětí z dětských skupin na zahradě v průběhu celého roku
Děti využívají v průběhu celého roku darované nářadí při péči o zeleninovou zahrádku.