Beseda: Zodpovědnost rodičů za vzdělávání dětí – v pátek 12.6. od 15:30 v Klubíčku na zahradě

V pátek 12.6. od 15:30 vás srdečně zveme na zahradní besedu na téma „Zodpovědnost rodičů za vzdělávání dětí“. Položíme si otázky: Děláme spolu co nás těší, s ostatním někdo pomůže (role ostatních členů rodiny)? Co znamená vzdělávat zodpovědně? (proces celoživotního vzdělávání). Domácí vzdělávání jako přirozená součást života? Budeme si také povídat, jak jsme se cítili v roli vzdělávajících na plný úvazek v uplynulém období (host) a otevřeme problematiku komunitní vzdělávání – co to je, jak funguje, kde se dozvědět více.
Besedou vás bude provázet Pavla Večeřová Böhmová.
Vstupné: 30 Kč.

Besedou vás bude provázet Pavla Večeřová Böhmová.

Vstupné: 30 Kč.