Drakiáda | Mateřské centrum Klubíčko Kroměříž

Drakiáda

Občanské sdružení MC Klubíčko a Občanské sdružení Jaspis pořádali v sobotu 5. 11. 2005 na letišti v Kroměříži první Drakiádu.

Děti s draky

S draky na Drakiádě

Přestože se ve městě nepohnul ani lísteček, letové podmínky na letišti byly ideální. Organizátoři byli potěšeni zájmem občanů, kterých přišlo asi 500. Oblohu křižovalo okolo padesáti draků.

S draky před budovou

Účastníci kroměřížské Drakiády

Malí i velcí se těšili nejen z letových schopností především doma vyrobených draků, jejich ocenění, ale také z doprovodného programu - seskoku parašutistů, ukázky modelů letadel a soutěžních her pro děti.

První cena byl přelet letadlem nad městem, na ostatní čekala spousta zajímavých cen.

Účastníci Drakiády

Slavnostní nástup

Organizátoři děkují všem dobrovolníkům, sponzorům, dárcům, Městu Kroměříž i letišti za spolupráci a těší se na další ročník drakiády.