Hudební miniškolička | Aktivity Mateřského centra Klubíčko Kroměříž

Hudební miniškolička

Aktivitu už nepořádáme.

Cílem Hudební miniškoličky je hravou a nenásilnou formou podněcovat hudební vývoj dětí, rozvíjet jejich hudební schopnosti, dovednosti a návyky a poskytnout dětem prostředí důvěry ve vlastní schopnosti, vytvořit pocit sounáležitosti s hudební rodinou, naučit se naslouchat sobě i druhým.

Hudební miniškolička je určena zdravým i handicapovaným dětem od 3 do 6 let a jejich rodičům. Je zaměřena mj. na rozvoj schopností pěveckých, pohybových, rytmických, instrumentálních a poslechových. Významnou činností, zejména na vyšším stupni, je činnost tvořivá, umožňující seberealizaci na hudebním poli.

U bubnů

Výuka v Hudební miniškoličce

Při výuce je k dispozici velké množství hudebních nástrojů, které byly nakoupeny za podpory Nadace Zdraví pro Moravu.

Kdy, s kým a za kolik

Začátečníci
Středa 17.15, 30 minut.
Pokročilí
Středa 17.15, 45 minut.

Výuku vede lektorka Konzervatoře Evangelické akademie. Ceny sdělíme kanceláři MC.