Klubíčko světel na Hanáckém náměsti

Srdečně vás zveme v sobotu 12.11.2011 v 15.00 hodin na Hanácké náměstí, kde se koná akce pro rodiny, která je zaměřena na podporu vztahů v rodině a mezigenerační soužití “Klubíčko světel”

Přijďte společně s námi na Hanácké náměstí rozsvítit 5 světýlek, která budou symbolizovat to, co rodina potřebuje:
lásku
toleranci a respekt
empatii
mámu a tátu
čas

Můžete se těšit na soutěže, doprovodný program a prodej výrobků klientů sociálních služeb.
Přineste si malou lucerničku nebo lampión.
Akce se koná pouze za příznivého počasí.

Partnery akce jsou:
Město Kroměříž, MPSV, Dětský domov Kroměříž, Oblastní charita Kroměříž, Občanské sdružení rodičů a přátel Základní školy a Mateřské školy speciální Korálky, Sociální služby města Kroměříž.

Komentář ke článku Klubíčko světel na Hanáckém náměsti

1. simona králová says:

Dobrý den, byla jsem na Hanáckém náměstí v době, kdy jste zrovna chystali akci Klubíčko světel. Muselo to být pěkné, škoda, že jsem zrovna neměla o víkendu syna Lukáška u sebe, určo bychom Vás taky navštívili, i s lucerničkou. Snad nějaká příští akce už nám vyjde, těšíme se, Králová a Lukášek.