Rodinné kruhy: Literatura pro rodiče s dětmi – 13.9.2019 od 9:00 do 11:00 v Klubíčku Kroměříž

Srdečně vás zveme na další setkání rodin, žen, dětí v rámci “Rodinných kruhů”. Tentokrát na téma Literatura pro rodiče s dětmi.

Jaké knihy jsou ideální pro rodiče, aby se mohli jako rodiče rozvíjet? Jaké knihy jsou ideální pro děti, aby se mohly rozvíjet? Přijďte se podělit o to, jaké knihy Vás oslovily a jaké knihy vy nebo my doporučujeme. Oblíbené knihy prosím klidně vezměte sebou, ať se koukneme i my ostatní. Čeká vás dvouhodinovka plná povídání, příjemných aktivit, společnosti ostatních žen. Přinesete-li dobrotu ke kávě, budeme rádi. Děti vítány.

Kruhy jsou pod vedením oblíbené lektorky Bc. Janči Němcové, DiS. a jsou vhodné pro všechny věkové kategorie.

Vstupné: 30 Kč. Zájem o účast hlaste prosím na habrova@klubickokm.cz, dotazy tamtéž nebo na 777031252.