Přijďte si zasoutěžit – pátek 21.6.2013

V pátek 21. června se koná v Květné zahradě Multižánrový piknik. Akce se koná od 14.00hod.- 23.00hod, soutěžní stanoviště pro rodiče s dětmi pod vlajkovou lodí Klubíčka naleznete za Rotundou od 14.00 – 16.00 hod.
Multižánrový piknik zve k návštěvě Květné zahrady. Datum konání volíme zároveň v den konání Evropského svátku hudby, připojujeme se k této evropské iniciativě, která je od r. 1982 nekomerční hudební slavností hudebníků – amatérů i profesionálů.
Pestrý program uspokojí i pestrou paletu návštěvníků od dětí až po seniory.
Nabídne: soutěže, hry pro malé děti – MC Klubíčko, Mateřské školy, vystoupení převážně amatérů ale i profesionálů: žáků ZUŠ z Kroměříže a Zdounek, Klarinetové kvarteto, D-MUSIC Kroměříž , divadelní scénky žáků ZŠ Sýpky ,Zachar a kroměřížských divadelníků, zazpívají sbory Gymnázia Kroměříž a ZeSrandy, Jazz Club Kroměříž a sbor Rozárky , jazzrocková kapela “Luke & The Skywalkers” , kapela Zabillow, Do programu se mohou zapojit i další účinkující.
Po setmění bude promítnut film Slaměný vdovec. Návštěvníky potěší jistě i bohatá tombola a občerstvení.
Vstupné dobrovolné.
Pořadatelem je Klub UNESCO Kroměříž ve spolupráci s Arcibiskupským zámkem a Domem kultury Kroměříž.