Zakládáme Anglický klub pro rodiče a děti 11.11.2012

Vážení rodiče,
srdečně děti a vás zveme na oficiální zahájení Anglického klubu pro rodiče a děti, které se koná v neděli dne 11.11. 2012 v 15 hod v prostorách Mateřského centra.

Anglický klub pro rodiče a děti při MC Klubíčko Kroměříž

Mateřské centrum Klubíčko pravidelně organizuje pro děti kurzy angličtiny a od října 2012 také školičku s výukou anglického jazyka.

V současné chvíli se v centru s angličtinou seznamuje celkem 40 dětí.
Na základě rostoucího zájmu o studium anglického jazyka u dětí předškolního věku se MC Klubíčko rozhodlo založit Anglický klub.

Cílem klubu bude propagovat angličtinu a připravovat různorodý program na témata z oblasti anglofonního světa (kultura, tradice, apod.) a to formou hravých motivačních setkání, tak aby se rozvíjel pozitivní vztah k anglickému jazyku již od útlého věku.

Setkání se budou konat vždy v předem určené dopoledne či odpoledne v prostorách Mateřského centra Klubíčko, případně na jiném místě bude-li to pro dané téma vhodnější.

Klub nevybírá členské poplatky, každá akce bude financována zvlášť.

Čestný předseda: Paul Akwei
Zakládající členka klubu: Mgr. Natalie Csizmaziová

Program
Slavnostní zahájení činnosti Anglického klubu 11. 11. 2012 v 15.00 h v prostorách Mateřského centra Klubíčko.

Připravujeme v roce 2012:
22. 11. 2012 Oslava 10. narozenin MC Klubíčko v Kině Nadsklepí
- účast dětí na programu

prosinec 2012 Jak se slaví vánoce v Anglii
- motivační odpoledne pro děti, povídání o tradicích

Připravujeme v roce 2013:
Malovaný Londýn – motivační odpoledne pro děti

V rámci projektu Mládež v akci bychom rádi získali rodilého mluvčího, který by ve spolupráci s českým lektorem pracoval s dětmi.

Příměstský tábor s výukou angličtiny

Chystáme vydání průvodce městem Kroměříže pro děti v angličtině.

Více informací u Mgr. Natalie Csizmaziové na csizmaziova@klubickokm.cz nebo na 737 172 403.