Rodinné kruhy: “Hrátky se zvyky a svátky” – 12.11. od 9:00 do 11:00 v Klubíčku Kroměříž

Srdečně vás zveme na další setkání rodin, žen, dětí v rámci “Rodinných kruhů”. Tentokrát na téma Hrátky se zvyky a svátky – Podzim, zima…
Jaké zvyky, jaké tradice dodržujete ve Vaší rodině? Přijďte se podělit o to, jak slavíte svátky podzimu a zimy. Vzít můžete fotografie Vašich zvyků, třebas i fotky z vašeho dětství.. Čeká vás dvouhodinovka plná povídání, příjemných aktivit, společnosti ostatních žen. Přinesete-li dobrotu ke kávě, budeme rádi. Děti vítány.
Kruhy jsou pod vedením oblíbené lektorky Bc. Janči Němcové, DiS. a jsou vhodné pro všechny věkové kategorie.
Vstupné: 30 Kč. Zájem o účast hlaste prosím na habrova@klubickokm.cz, dotazy tamtéž nebo na 777031252.