Beseda: Nebezpečí sociálních sítí – 3.11. od 9:30 do 11:00 v Klubíčku Kroměříž

Kdo by dnes odolal sociálním sítím…vždyť ten “fejs” je tak supr…ale pozor, pozor, kromě neuvěřitelného spotřebitele našeho času mohou být sociání sítě typu Facebook velmi nebezpečné. Na besedě s nprap. Ing. Barborou Balášovou, preventistkou Policie ČR se seznámíte se s možným nebezpečím sociálních sítí (vykrádání profilů, zveřejňování nežádoucího obsahu, fotografií apod.). Dozvíte se jak problémům předcházet a jak se v případě problému účinně bránit. Seznámíte se s novinkou dnešní doby – kyberšikanou – kdy se jedná o kyberšikanu, jak, kde a s kým ji řešit a jak se jí bránit a položíme si otázku – Jak jsme na tom na Kroměřížsku?

Přijďte a děti jsou též vítané. Těšíme se na vás!

Beseda je zdarma. Zájem o účast hlaste prosím na habrova@klubickokm.cz, dotazy tamtéž nebo na 777031252.