Fotografický klub při MC Klubíčko založen

V sobotu 21.9.2013 byl založen Fotografický klub při Mateřském centru Klubíčko. Klub je otevřený všem nadšencům fotografován a je veden mladou zahraniční dobrovolnicí – fotografkou – Lucile Franzinetti z Francie. Lucile v MC Klubíčko působí v rámci EDS (Evropské dobrovolné služby).
Zakládajícími členkami klubu je Martina Dudíková a Marcela Bradová, čestnou předsedkyní Lucile Franzinetti, která dodává: „Dívejte se na svět z mnoha úhlů, krása je všude kolem nás, přemýšlejte nad každým snímkem a vězte, proč tento obraz fotíte“.
Další setkání Fotografického klubu je naplánováno na sobotu 5. 10.2013 od 9,30hod v MC Klubíčko, kdy se nejdříve podíváme na snímky fotografů s jasným zadáním: straight lines, circles, red colour and S shape pictures. Komunikace s Lucile totiž probíhá v angličtině.

MB.