Akce pro rodiny Klubíčko světel – sobota 18.5.2013

Mateřské centrum Klubíčko vás srdečně zve v sobotu 18.5.2013 od 15.00 do 18.00 hodin na akci pro rodiny “Klubíčko světel na Hanáckém náměstí aneb Světýlko do každé rodiny”.

Pro rodiny s dětmi ve věku od 2 do 10 let je připraven pestrý program:

- akce je zaměřena na posílení vztahů v rodině a jejich soudržnosti
- přijďte společně s námi rozsvítit plamínky, které symbolizují to, co rodina znamená – vzájemnou podporu, úctu, lásku, toleranci, společné prožitky, komunikaci a zodpovědnost
- čekají vás soutěžní stanoviště
- a vystoupení dětí z kroužků MC Klubíčko

Partneři akce: Město Kroměříž, Dětský domov Kroměříž, Azylový dům pro matky s dětmi a ženy v tísni, Společnost přátel ZŠ a MŠ speciální Kroměříž – Korálky, o.s, Poradenské a intervenční centrum

Projekt je financován ze Sociálního fondu Zlínského kraje na podporu sociálně zdravotních aktivit.
Akce je zahrnuta do kampaně „Křídla a kořeny naší rodiny – Mezinárodní den rodiny”– celorepubliková kampaň Sítě mateřských center.1. 5. – 16. 6. 2013“

Těšíme se na vás:)!