Powerjóga v Klubíčku – venku!

V pátek 26.4. od 18,30 – 19,30hod se v případě příznivého počasí uskuteční první hodina powerjógy pro veřejnost. Cvičit se bude vždy venku na přilehlém venkovním prostranství u hřiště. Sraz všech zájemců 18,20-18,25 u vstupu na hřiště (od jídelny) z ulice Žižkova. Prosíme o dochvilnost, protože budeme vchod do tělocvičny zamykat a při pozdním příchodu vás neuslyšíme. Cvičit se bude pravidelně každé úterý a pátek od 18,30 hod pouze za příznivého počasí. Cvičitelkou je Šárka Řiháková (www.flow-yoga.cz). Vstupné 50,-Kč. Sebou podložku (karimatku), pohodlné oblečení, cvičí se bosky.
Powerjóga v Klubíčku je součástí našich plánů “Cvičíme na pohodu”. Rádi bychom rozšířili naše pohybové aktivity o další (pro děti i dospělé). Hledáme lektory vybíjené, tancování, fotbálku, atd:)