Pochvala z Francie

Hra O Červené Karkulce zakončila francouzský příměstský tábor MC Klubíčko. Malí divadelníci předvedli publiku téměř půlhodinu trvající divadelní představní, které nacvičili pod vedením Mgr. Natalie Csizmaziové a Věry Vargové. Velmi pomohly rovněž rady herečky paní Šárky Topičové, která děti během tábora navštívila. Výsledek ocenili nejen rodiče, ale také vzácná návštěva z Francie slečna Emma Favier, které se vyslovila pochvalně o práci s francouzským jazykem. Dětem bylo tak krásně rozumět, že by mohly ihned představit nacvičený kus francouzskému publiku.
Více informací o aktivitách Francouzského klubu při Mateřském centru Klubíčku zjistíte na www.klubickokm.cz nebo na tel. čísle. 737 170 403 u Naty Csizmaziové.