Tour de France – Etapa Klubíčko

Ve čtvrtek 14.6. se chodník před Mateřským centrem Klubíčko proměnil ve startovací pole cyklistického závodu.
Přes 20 dětí ve věku 2 – 5 let se se svými odrážedly zúčastnilo několika sportovně – kreativních disciplín.
Okruh kolem Mateřské školy na Zacharu, jízda zručnosti, smontování papírového kola, malování křídových kol, hledání žlutého trikotu vítězů či výtvarné přispění na společném „Tour plakátu“ byly disciplíny, kterých se naši nejmenší zhostili s nadšením a úspěchem. Každý se stal vítězem a za odměnu získal nejen malou sladkost, ale především cennou francouzskou medaili s Eiffelovkou.
Akce se konala v rámci Francouzského klubu při MC Klubíčko.
Děkujeme všem dobrovolníkům, kteří se akci podíleli – paní Volánkové, paní Důrasové, Honzíkovi Důrasovi a panu Úlehlovi.