Putovní výstava mateřských center v knihovně

Putovní výstava mateřských center zahájena

V úterý 1.11.2011 byla zahájena v Knihovně Kroměřížska putovní výstava mateřských center Zlínského kraje. Výstava představuje prostředních informačních panelů činnost jednotlivých mateřských center Zlínského kraje sdružených v Síti mateřských center. Výstava doputovala do Kroměříže z Valašských Klobouk, Uherského Hradiště a Zlína. Je k vidění po celý měsíc listopad. Zahájení výstavy bylo doprovázeno tvořivým programem v dětském oddělení knihovny. Výstavu pořádá Mateřské centrum Klubíčko, které představuje svoji činnost od programů pro rodiny, hlídací službu a volnočasové aktivity pro děti i dospělé.
Další akcí, které Mateřské centrum Klubíčko pořádá v měsíci listopadu je akce „Klubíčko světel“ pro rodiny s dětmi, která se bude konat na Hanáckém náměstí v sobotu 12.11.2011 od 15.00hod. Pokud chcete oslavit s Klubíčkem už 9. narozeniny, přijďte ve čtvrtek 24.11.2011 od 9.00hod do mateřského centra kde pro vás bude připraven zajímavý program.
Více informací na www.klubickokm.cz.

Mateřské centrum Klubíčko, o.s.
Marcela Bradová