Sportovní programy | Aktivity Mateřského centra Klubíčko Kroměříž

Sportovní programy

Pohybové aktivity

Balónkování s Bětkou
Pohybové hry a cvičení s míčem, házení, kopání, koulení apod. Pro děti od 3 do 5 let.
Cvičení dětí od 2 do 3 let
Hravé cvičení pro děti bez rodičů v pondělí odpoledne.
Tanečky
Tanečky přispívají k tělesnému rozvoji, zlepšují koordinaci, pohybovou orientaci i náladu dítěte. Max. pro 15 dětí.
Pohybové hry pro rodiče s dětmi do 3 let
Aktivita je určena rodičům s dětmi od 1 roku. Děti si s pomocí dospělých osvojují a zdokonalují základní pohybové dovednosti. Pohybové hry vedou děti zajímavou formou k pohybu, zlepšují jejich koordinaci v prostoru. Pomocí doprovodných básniček a písniček se naučí děti dříve mluvit a osvojí si rytmus řeči. Aktivita probíhá v prostorné tělocvičně vybavené spoustou cvičebních pomůcek. Maximální počet dětí je 12.

U předplacených pohybových aktivit je možné využívat hernu, zahradu i trampolínu zdarma. Pokud není uvedeno jinak, blok obsahuje 16 lekcí. V případě, že den konání aktivity vychází na státní svátek, se nenahrazuje.