Přírodní školka | Aktivity Mateřského centra Klubíčko Kroměříž
 Skočit na obsah

Poprvé bez maminky - Přírodní školka

Je určena pro děti od 2,5 - 4 let. Děti se pomocí říkanek, básniček, písniček, her či pohádek učí rozvíjet řeč, poznávat své tělo a svět kolem nás. V kolektivu se děti postupně učí respektovat se, spolupracovat a vzájemně si pomáhat.
Přirozeně navazují a vytváří si nové vztahy s kamarády. Během dopoledne si společně hrajeme, svačíme, tančíme, zpíváme, tvoříme a malujeme. S dětmi si většinou povídáme o tématech spojených s přírodou.
Klademe důraz na uvědomování si vlastních pocitů a také potřeb druhých. Za příznivého počasí upřednostňujeme pobyt venku na čerstvém vzduchu. Pravidelně chodíme s dětmi na naši zahradu nebo na procházku. A i když prší, nezoufáme, cvičíme, běháme a hrajeme si v naší plně vybavené tělocvičně.

Školky pro děti - přírodní školka

Klubíčko Kroměříž, z. s.
Albertova 4062