Francouzština pro děti 5-6 let | Aktivity Mateřského centra Klubíčko Kroměříž

Francouzština pro děti 5-6 let

Pracujeme s metodou ZigZag od nakladatelství Cle International. Metoda má dvě úrovně, autorkou je Hélène Vanthier.

Děti se zábavnou a jasnou formou seznamují s francouzským jazykem, vydají se na cestu frankofonním světem společně s reportérem Felixem, jeho kamarádkou Lilou a velkou gurmánkou paní Boubou.

ZigZag

Tato metoda je doplněná pohybovou částí, která vychází z knih a CD vydaných nakladatelstvím Eveil et découvertes. Knihy byly vypracovány pod pedagogickým dohledem odborníků pracujících s předškolními dětmi.

60 Comptines pour la danse & l'éveil corporel 80 Comptines à mimer & jeux de doigts

60 Comptines pour la danse & l'éveil corporel
80 Comptines à mimer & jeux de doigts

Jedná se např. o 60 Comptines pour la danse & l'éveil corporel (60 říkanek a písniček k tanci a probuzení těla) a o 80 Comptines à mimer & jeux de doigts (60 říkanek a písniček k napodobování a ke hře s prsty).