Angličtina pro děti 3–6 let | Aktivity Mateřského centra Klubíčko Kroměříž

Angličtina pro děti 3-6 let

Obě metody jsou určeny pro děti, které ještě neumějí číst ani psát, zahrnují moderní vzdělávací postupy jako Total physical response (TPR), Story Telling a Act and Speak. Sady mají bohatý obrazový a pracovní materiál, doplněný CD a DVD, nabízejí širokou škálu hravých aktivit a umožňují tak dětem zábavným způsobem proniknout do anglického jazyka.

Vedle výukového materiálu metod, které používáme, disponujeme dalšími vzdělávacími hračkami a pomůckami od firem Learning Resources UK, Quality Designs for Education, Fiesta Crafts, Usborne, Jovi aj.